BlogAk senát

zápisy ze zasedání tag

Prosincové zasedání: Za kamna nevlezem, do Velké Bystřice pojedem...

Poslední zasedání akademického senátu bylo výjimečné. A to hned z několika hledisek. Jednak se nekonalo v budově rektorátu v Olomouci, ale jako úplně první zasedání akademického senátu v historii bylo výjezdní – jednali jsme v hotelu Zámek ve Velké Bystřici. Další výjimečnost tohoto zasedání byla v tom, že se zde pouze nejednalo, ale byla zde i poměrně dlouhá část obsahující workshopy o tom, jak univerzita funguje, jak se financuje, jaké jsou její současné výzvy.

žádný komentář Číst dál...
Listopadové zasedání: jaká je vlastně vize naší univerzity, naši zástupci v Radě vysokých škol, rozdělování peněz

Měsíc utekl velmi rychle a už tu máme další zasedání Akademického senátu. Ačkoliv by se mohlo zdát, že jsme tam jen pro parádu (už podruhé jsme se museli před začátkem jednání fotit), bylo toho opět hodně k projednání. Přináším vám opět krátké shrnutí toho nejdůležitějšího.

žádný komentář Číst dál...
Říjnové zasedání: Wi-Fi na kolejích, nahrávky přednášek, ...

Včera proběhlo první zasedání Akademického senátu v tomto školním roce. Přináším z něj samé dobré zprávy. Vedení Univerzity i Senát samotný vyjadřuje postupně podporu mnoha bodům, které jsem si za své priority vytyčil já, stejně jako Studentská kurie jako celek. Rád bych využil čtenosti tohoto blogu, abych vám dal vědět, co všechno pěkného nás čeká.

žádný komentář Číst dál...